Nikidom Roller gurulós iskolatáskák

Amennyiben gurulós iskolatáska vásárlásán gondolkodik, a spanyol Nikidom Roller modellek bármelyike remek választás lehet.
A táskák szerkezete merev, félkemény fedelűek, alsó borításuk kemény műanyagból készült, egyszerű és jól átlátható belső osztással rendelkeznek. A gyermekek húzzák maguk után vagy tolják maguk előtt a táskát, amely az óriási kerekeknek köszönhetően minden akadályt képes leküzdeni – beleértve a lépcsőket és a járdaszegélyeket is. A régebbi modellek nem rendelkeznek vállpánttal.
A táskákat a gyerekek tetszés szerint matricákkal és kitűzőkkel dekorálhatják. A modellekhez minden kiegészítő elérhető, esővédő huzat is megvásárolható hozzájuk a kedvezőtlen időjárás esetére.
Az iskolataskák lányoknak es fiúknak két méretben, ’Basic’ és ’XL’ kivitelben elérhetők, amelybe a gyermekek könnyedén bepakolhatják a kiránduláshoz szükséges összes holmit.

Nikidom Roller UP – az új modell lecsatolható és elrejthető vállpántokkal kiegészített, amely alkalmankénti vállon való hordozásra szolgál, ezen felül a jó láthatóság érdekében nagy méretű fényvisszaverő pánttal is rendelkezik. A szerkezet felső része puhább, ennek köszönhetően a gyermekek könnyebben kezelhetik a táskában lévő tartalmat. A számos újítás ellenére a táska súlya változatlan.

A Nikidom Roller modellekről részletes leírást és további információkat cikkünkben talál.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 2Következő
Nikidom Roller Pins Bloom kitűző szett
2 525 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!