Paso gyerek tornazsák NASA

Sprinkles tornazsák
Tropical tornazsák
Elérhetőség: 5 nap

Gyerek tornazsák praktikus kiegészítője az iskolatáskának papucsok vagy tornatermi tárgyak tárolására. A NASA motívumú PASO tornazsák minden alsós fiúk számára megfelelő. A tornazsák meglehetősen nagy, így kényelmesen bepakolhatod, és magaddal viheted az összes szükséges tárgyat, ami nem fér el a hátizsákban. A táska bezárásához nyomja meg a hátizsák oldalán található zsinórokat. A fűzők a vállpántokat is helyettesítik, és lehetővé teszik a cipőtáska kényelmes hordozását.

Méretek: 45 x 34 cm
Anyaga: 300D poliészter

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!