PopSockets PopGrip Gen.2, Vintage Garden Black, virágok fekete alapon

Gyártó:Hama

Hasonló termékek

- a teteje kivehető; csak kattints, nyomd le, fordítsd 90 ° -kal, vegye le és cserélje le egy másik kialakítású felsőre
- szilárdabb fogás üzenetek írása, csevegés, telefonálás vagy szelfi készítése közben
- kiváló állvány videók megtekintéséhez anélkül, hogy a telefont a kezében kellene tartani
- a tetejének eltávolítása után vezeték nélküli töltővel töltheti fel a mobiltelefont
- lehúzható és újraragasztható a legtöbb eszközhöz és borítóhoz; ha úgy érzi, hogy a ragasztóalap nem tart túl szorosan, csak mossa le a ragasztó felületét tiszta vízzel, hagyja néhány percig száradni, és a ragasztó felülete ismét olyan, mint az új
- Kompatibilis az összes általunk kínált PopSockets tartóval
- méretek: átmérő: 3,97 cm, magasság: 0,7 cm (nem kihúzva), ill. 2,4 cm (kinyújtva)
- anyaga: műanyag
- a ragasztóalap színe: fekete
- a teteje színe / motívuma: virágok fekete alapon

Értesítés!
Csak akkor ragaszkodik az Apple iPhone 11/12 Pro és az Apple iPhone 11/12 Pro Max készülékekhez, ha megfelelő esetben vannak. Ragaszkodik az Apple iPhone 11/12-hez.
Előfordulhat, hogy nem tapad megfelelően a szilikon burkolatokhoz, vízálló felülettel, egyenetlen felülettel vagy jellegzetes textúrával és sok puha borítással.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!