Rejtvény 2 az 1-ben Dinoszauruszok csatája 2x48 darab

Anyag:Karton
Ez a csata egy 2 x 48 darabos puzzle, amely megkönnyíti az óvodások számára az építkezést, és amikor elkészült a kép, jól szórakozhatnak a különböző őskori lényekkel. Ezek a rejtvények Csehországban készülnek strapabíró kartonból, amely a legigényesebb kezelést is kibírja.
A motívum mérete: 26,4 x 18,1 cm
Csomag mérete: 19 x 27,5 x 4 cm
Alkalmas gyermekek számára 4 éves kortól

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!