Textil jelölő fekete színben

A termék kódja:H310062
Gyártó:Centropen
Textil jelölő filctoll. Használható például ruhák és anyagok megjelölésére óvodába vagy iskolába gyerekeknek. Háromszög fogású, nedvesség és fényálló vízbázisú tintával, az írás 60 °C –os mosással eltávolítható. Tárolása: vízszintes felületen.

Hasonló termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!