Top Model Candy a Nyela 3 emeletes tolltartó  fényeffektussal

Top Model Candy a Nyela 3 emeletes tolltartó fényeffektussal

Gyártó:Depesche

Gyakorlatilag felszerelt iskolai tolltartó háromszintes TOPMODEL fényeffektussal, kiváló minőségű anyagból készült, ellenáll a normál kopásnak és könny. A tok megbízható, problémamentes cipzárral záródik. Ha megnyomja a Press gombot, a pólókon lévő szívek gyönyörűen felvillannak. A tolltartó elegendő belső teret biztosít a fiatalabb és idősebb iskoláslányok igényeinek kielégítésére.

A tolltartó tartalma: 2 ceruza, 18 színes ceruza, 18 filctoll, olló, ragasztó, vonalzó, hegyező, radír és zseb.

Méretek: 20 x 13 x 7,5 cm
Tömeg: 577 g
Anyaga: 100% poliészter

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!