Top Model Fairy Tigrissel gyerek hátizsák

Kapcsolódó termékek

Topmodell gyerek hátizsák. Első osztályú anyagokból készült, praktikus és egyben stílusos kiegészítő a dolgok hordozásához.

Ez a táska ideális iskolai kiránduláshoz vagy testneveléshez. Nagy zsebe van, amelyben egy kis tépőzáras rekesz, karabiner és egy oldalgumi található. Az elején egy kis cipzáras zseb található. A hátizsák állítható vállpántokkal rendelkezik. A hátizsák táskaként is hordható.

Anyaga: 100% poliészter.
Mérete: 11 x 20 x 27 cm.

Gyártó: csúcsmodell

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!