Topgal 20010 G tolltartó

A termék kódja:A1013289
Gyártó:Topgal
Az ovális alakú tolltartó inkább az idősebb diáklányok számára alkalmas.

A tolltartón belül egy cipzáras hálós zseb és 9 gumis füllel ellátott fedél található. A fedél alatti szabad részben további írószerek helyezhetők el. A párnázásnak köszönhetően a ceruzák garantáltan nem törnek el! A cipzárak nagy fogantyúval rendelkeznek, ennek köszönhetően a kezelésük problémamentes.

Az összes etue típusú tolltartó egy belső szürke anyaggal rendelkezik, amelyre rajzolni lehet ceruzákkal (a filctollakat nem javasoljuk, mert elkenődhetnek).

A tolltartót ne mossa mosógépben – papírral van megerősítve.

Méretek: 23 x 5 x 10 cm
Anyag: 100% poliészter
Gyártó: Topgal

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!