Állatfigurák dinoszauruszok

Az állatfigurák soha nem látott fantáziát ébresztenek fel a gyermekekben! A gyerekek a történelem előtti időkben játszhatnak, gazdát alakíthatnak és birkacsordával és istállóval játszhatnak, dzsipet vezethetnek egy afrikai szafarin, vagy egyszerűen megtanulhatják az egyes hüllők, vadállatok és tengeri emlősök nevét. És mi a helyzet a lóversenyekkel? Szereti a fehér vagy a fekete lovakat, az aranysörényű paripát vagy az egyszarvút? Melyikük nyeri meg a nagy lóversenyt? Nem esik le a zsoké a cél előtt a nyeregből? A figurák tartós műanyagból készültek és rendkívül élethűek.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
dinoszauruszok
Oldal 1 z 1
Dinoszauruszok 16-18 cm fajták keveréke(2)
1 169 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Állatok dinoszauruszok mini 6-7cm 12db(2)
1 458 Ft
Dinoszaurusz 16-18cm 5db
2 627 Ft
Dinoszaurusz 14-19cm 6db(1)
3 441 Ft
Dinoszaurusz 25-32cm műanyag 6 féle
2 866 Ft
dinoszauruszok
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!