Ars Una Lamborghini papucstáska 24

Gyártó:Arsuna

Iskolás gyerekeknek megfelelő cipőtáska a Lamborghini 24 kollekcióból, kiváló minőségű nyomott dizájnnal.
Elegendő tárolóhely alkalmas sportfelszerelés szállítására, utazásra és iskolai hátizsák pótlására. A táska egy nagy fő zsebbel és egy húzózsinórral rendelkezik, amely hátsó pántként is szolgál. Erős és tartós anyagból.
A táska mérete: 32 x 42 cm
Anyaga: 100% poliészter
A színek tisztaságának és a lehető leghosszabb élettartam megőrzése érdekében nem javasoljuk a vasalást vagy a mosógépben történő mosást, csak kézzel.

Hasonló termékek

Ars Una tornazásk Street Kings
Ars Una tornazsák Enchanted
Ars Una tornazsák Apple Pie
Ars Una tornazsák Gravity
Raktáron

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!