BAAGL Abstract iskolai szett 3db.

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:A-30443
Mélység: 20 cm
Szélesség:33 cm
Magasság:45 cm
Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Kapcsolódó termékek

Második hátizsáknak alkalmas iskolatáska, hátizsák lányoknak (3-5. osztályos ÁI) színes motívumban.

A hátizsák a következőket tartalmazza:

• ergonómikusan kialakított hátlap
  • Teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós pántok az optimális illeszkedés érdekében.
  • három önzáró rekesz belső rendszerezővel és egy zsebbel egy 15 hüvelykes laptop vagy táblagép számára. Ez a belső rendszerező egyenletes súlyelosztást tesz lehetővé.
  • a hátizsák elülső rekeszében praktikus rendszerező, valamint karabinerrel ellátott hurok a kulcsok felakasztására. Ez a karabiner levehető és külön használható.
  • Elasztikus anyagból készült oldalzsebek, amelyek alkalmasak ivópalacknak
  • megerősített titkos zseb a hátizsák alján
  • elegendő fényvisszaverő elem a gyermek biztonsága érdekében
  • erős és vízálló anyag
  • tanúsítvány egy akkreditált vizsgáló laboratóriumban
  • műanyag-erősítésű hurok és szőrös medál

Műszaki paraméterek:
    Méretek: 45 x 33 x 20 cm
    Tömeg: 1000 g
    Teherbírás: 7 kg
    Térfogat: 29 l
  • Tolltartó:
    Minőségi tolltartó töltés nélkül 2. osztályos általános iskolás tanulók és diákok számára. Alkalmas írószerek ingyenes tárolására, és beilleszthető a csuklós belső válaszfal 18 gumihurkába. A tolltartó fedelén cipzáras zseb található az apróságok tárolására, a tolltartó belsejében órarend található.
    Méretek: 23 x 12 x 5 cm

Zsák:
    Baagl márkájú elülső cipzáras zsebbel ellátott zsák cipők vagy egyéb apró tárgyak tárolására, gyermekek szabadidős tevékenységeire. Erős mosható anyagból készült. Erős fűzős rögzítés, amely háton is hordozható.
    Méretek: 42 x 34.

Gyártó: Presco Group

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!