Baagl Ergo Robotok iskolatáska szett, uzsonnás doboz ajándékba

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Kapcsolódó termékek

Iskola táska A Baagl Ergo modellkínálatból az általános iskola 1. osztályától alkalmas. A iskolatáska 130 cm feletti gyermekek számára alkalmas.
A háromrészes iskolatáska szett fiúknak tartalma: egységes motívumú iskola táska, tolltartó és tornazsák. A táska előnye a kiváló minőségű mágneses Fidlock rögzítés és a tolltartó elasztikus tartója az iskolatáska fedelének belső oldalán. Így a kisiskolás szükség esetén helyet takarít meg a táskájában.

Részletes leírás:

• ergonómikusan kialakított háttámla, csúszó háttámla rendszer ERGO ADJUSTABLE SYSTEM lehetővé teszi a gyermek magasságának megfelelő optimális testhelyzet beállítását
  • teljesen állítható széles vállpántok állítható mellkaspánttal
  • további pántok a vállpántokhoz a táska jobb illeszkedése érdekében a háton
  • kiváló minőségű Fidlock mágneses rögzítés - az aktatáska kinyitásához csak el kell fordítani a csatot, a mágneses rendszernek köszönhetően automatikusan záródik, kézi rögzítés nélkül.
  • az aktatáska szárnyán praktikus elasztikus tartó található a felső szárnyban a tolltartó számára, amely gyors hozzáférést biztosít az írószerekhez
  • szigetelt elülső zseb az uzsonnás doboz számára
  • két szimmetrikus zseb cipzárral az aktatáska oldalán egy ivópalack számára
  • az aktatáskán belül egy átlátszó zseb található, amelyen egy ütemterv és egy belső rendszerező található, amely lehetővé teszi a súly egyenletes elosztását.
  • könnyű megerősített konstrukció és szilárd alja stabilan tartja az aktatáska formáját
  • az aktatáska teste erős vízálló anyagból készült
  • számos fényvisszaverő elem biztosítja a gyermek biztonságát
  • akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelve és tanúsítva
  • Cseh dizájn

Méretek: 39 x 28 x 17 cm
Anyaga: 100% poliészter
Tömeg: 1300 g
Térfogat: 19 l
Terhelhetőség: 6 kg

Focis tolltartó:
tolltartó alsós fiúknak két kihajtható füllel, üres. 25 gumihurkot tartalmaz az írószerek tárolására és 5 szélesebb gumihurkot az egyéb tanszerek (radír, hegyező, vonalzó) tárolására. A fedél hátoldalán átlátszó fólia az órarend kialakításához.

Méretek: 20,5 x 13,5 x 4,5 cm

Tornazsák:
Táska cipők vagy egyéb kisebb tárgyak számára szabadidős tevékenységekhez. Erős, mosható anyagból készült. Erős hevederrögzítés, amely lehetővé teszi a háton is viselését.

Méretek: 42 x 34 cm

Gyártó: Presco Group

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!