Baagl Ocean Blue tornazsák

A termék kódja:A-34296
Gyártó:Baagl Presco Group
Tornazsák vagy más apró tárgyak szabadidős tevékenységeihez, alkalmas iskolások számára az iskolába és azon kívül. A táska erős mosható anyagból készült. Erős hevederrögzítés, amely lehetővé teszi a háton is viselését.

Hasonló termékek

BAAGL Lime tornazsák
Raktáron
Tornazsák BAAGL Ocean
Elérhetőség: 2 nap
Sportzsák BAAGL Dune
Raktáron
BAAGL Lilac sportzsák
Elérhetőség: 2 nap

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!