Boll Falcon 20 l Boysenberry gyerek hátizsák

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Boll

Kapcsolódó termékek

Többcélú gyerek hátizsák lányoknak egész napos kirándulásokhoz, sporttevékenységekhez és iskolába 3. osztálytól. Az optimálisan megválasztott térfogat és felosztása elegendő helyet garantál minden szükséges kültéri felszerelés vagy iskolai felszerelés számára.

Boll gyerek hátizsák garantálja a kényelmes viseletet, a stabilitást a háton és terepen és segíti viselőjének egészséges hátát. A WR-kezelésnek köszönhetően garantálja a vízlepergető képességetés a feszesítő derékt mellkast a heveder magától értetődő dolog.  A vállpántok ergonómikusan vannak kialakítva, és a szükséges fényvisszaverő elemek elöl és hátul is megtalálhatók. A back system AIR-flux megfelelő levegőszellőzést garantál. A hegyekben a viselője értékelni fogja a kompressziós hevederek választékát és a felszerelés rögzítésére szolgáló elemeket, valamint a palack stabilizálására szolgáló belső alagutat.

• puhán párnázott és megerősített hátlap az egészséges viseletért
  • szellős hátsó AIR-flux rendszer
  • ergonómikusan kialakított vállpántok nyakkivágással
  • fő rekesz cipzáras hálós zsebbel
  • elülső 3D cipzáras zseb
  • fényvisszaverő biztonsági elemek elöl és hátul
  • ergonómikus beszállóöv
  • stabilizáló mellkasszíj
  • feszítő vállpántok

Kb. 125 cm-es magasságtól ajánlott.

Méretek: 430 x 270 x 210 mm
Tömeg: 750 g
Térfogat. : 20 l

Gyártó: Boll

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!