coocazoo MATE, Breaking Waves felsős iskolatáska, USB flash disk ajándékba

coocazoo Breaking Waves gyerek pénztárca
oocazoo, Breaking Waves tornazsák
Elérhetőség: 2 nap

felsős iskolatáska vonzó kivitelben. Gyerek iskolai hátizsák általános iskola 2. osztályos lányoknak 140-175 cm-es gyermekmagassághoz (a gyártó szerint 135-180 cm). Tapasztalataink: jól illeszkedik a háton!

A hátizsák iskolai tolltartóval, sporttáskával, sporttáskával és lányos tolltartóval megegyező kivitelben is megvásárolható pénztárca.

Részletes leírás:

• egy hátizsák nem csak iskolába, hanem sportoláshoz és szabadidőhöz is
  • 4 ÉV MEGHOSSZABBÍTOTT GARANCIA
  • ÖKOLÓGIAI TERMÉK 100%-ban újrahasznosított PET-palackból (34 PET-palackból)
  • a vállpántok folyamatos magasságállításának lehetősége az aktatáskán belüli forgómechanizmus segítségével biztosítja
  • a vállpántok pontos beállítása közvetlenül a gyermek hátán (ergonómikus adaptáció a hát méretének megfelelően)
  • A rendkívül légáteresztő Air Mash anyagból készült hátpárna optimális légáramlást biztosít a kényelmes viselet érdekében (optimalizálja a hőmérsékletet a test és a hátizsák között, hogy a gyerekek ne izzadjanak)
  • A TÖKÉLETESEN BIZTOSÍTOTT, ÁLLÍTHATÓ MAGASSÁGÚ HÁT, ÉS AZ ÁLLÍTHATÓ MAGASSÁGÚ ÉS HOSSZÚ PÁRNÁZOTT SZÍJAK GARANTÁLJÁK A GYERMEK HÁTÁNAK EGÉSZSÉGES FEJLŐDÉSÉT, EZÉRT A COOCAZOO MATE HÁTIZSÁKÁK AZOKAT KIADJÁTOK.
  • a hátizsák kompatibilis a lifestyle SET COLOR UP (medál és tépőzáras tapasz) funkcióval, így egyedi hátizsákot kapsz az igényeid szerint, INGYENES tépőzáras tapaszt minden hátizsákhoz
  • varrat nélküli S-alakú fényvisszaverő vállpántok (nem vág a vállba, jól és szilárdan illeszkedik a háton, és könnyen kezelhető)
  • vízlepergető (fedett) márkás YKK cipzárok
  • fejhallgató kimenet a kényelmes zenehallgatáshoz
  • oldalsó lehúzható hevederek a tartalom közelebb húzásához a hátuljához
  • állítható, levehető mellkaspánt kihúzható ütközővel
  • levehető deréköv
  • fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  • fényvisszaverő hurok a hátizsák elején villogó rögzítéséhez
  • 2 rögzítő pánt a hátizsák elején pl. gördeszka, kabát, sisak vagy Coocazoo Neon áthúzható fényvisszaverő csíkok rögzítéséhez
  • párnázott fogantyú, hurok a hátizsák felakasztásához
  • kemény, párnázott alsó rész
  • a hátizsák 4 zsebbel rendelkezik, 2 nagy főzseb elegendő helyet biztosít egy 15,6"-os laptop, könyvek és notebookok számára A4-es méretig, egy zseb iratrendezővel, írószer, egy karabiner a kulcsokhoz és egy tágas elülső zseb, pl. uzsonnás doboznak
  • Tabletre/laptopra burkolat rögzítésének lehetősége, ami a hátizsák modelljének méretétől függően rögzíthető a rendezőrekeszben lévő hurkákra, vagy a borítón lévő klipekkel a laptop zsebre
  • két oldalsó hálós zseb, pl. egy itatós üvegnek
  • PFC mentes impregnálás – káros PFC vegyszerek nélkül használjuk az impregnálást, az impregnálás kíméletes és vízbázisú
  • 100%-ban PVC-mentes
  • a fenntartható fejlődés és a bluesign® szervezet alapelvei szerint készült, amelynek a HAMA büszke partnere
  • az alkalmazottak számára jó szociális és biztonsági feltételeket biztosító üzemben készült, a Fair Wear Alapítvány tagja

Külső méretek: h. 44 x sz. : Sonka

• Legfrissebb híreink

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!