Egyszintes tolltartók lányoknak és fiúknak is

Az egyszintes tolltartók elsősorban az általános iskola alsó tagozatos tanulóinak javasoltak, de természetesen a felsős gyermekek számára is megfelelőek. Egy vagy két kihajtható füllel rendelkeznek, ezeken találhatók a gumis bújtatók, amelyek rögzítik a ceruzákat, tollakat, vonalzót, hegyezőt, radírt és a többi szükséges iskolaszert.
Ha a tanévkezdés előtt szeretne magának időt és pénzt spórolni, ajánljuk figyelmébe minőségi írószerekkel töltött tolltartóinkat.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
lányoknak és fiúknak is
Oldal 1 z 1
BAAGL Red hengeres tolltartó
4 017 Ft
BAAGL Mixture hengeres tolltartó
4 017 Ft
Elérhetőség: 2 nap
BAAGL Harry Potter Pobert terve tolltartó(1)
6 763 Ft
PASTELINI szürke tolltartó
2 356 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster LUMI 22 B kihajtható tolltartó(1)
3 695 Ft
lányoknak és fiúknak is
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!