Füzet A4 Trend 465 Marine

Gyártó:Stil
Iskolai kockás füzet 465 / A4 műanyag borítóval. A színes nyomtatott mintával ellátott műanyag borító nem csak stílusos, hanem praktikus is, és helyettesítheti a füzetek kötelező borítóját.

Termékleírás :
  • szilárd átlátszó PVCborító
    A4-es méret: 210 x 297 mm
    kockás papír
    lapok száma: 60
    papír színe: fehér
    súly: 80g

Hasonló termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!