Gyermek hátizsákok

Bőséges kínálatunkból óvodás, illetve idősebb gyermekének is választhat megfelelő szabadidős hátizsákot. A táskák kirándulások, utazások vagy egyéb szabadidős tevékenységek során jó szolgálatot tesznek. A gyermeknek tervezett hátizsákok igen könnyűek és kényelmesek, nem terhelik a hátgerincet, így a hosszabb gyalogtúrák sem jelentenek problémát a kis kirándulóknak.

A gyermekek számára igen fontos a hátizsák megjelenése. Kínálatunkban megtalálja a legkedveltebb motívumokat, így például a Jégvarázs, Peppa Malac, Csillagok háborúja, Bosszúállók vagy hercegnők figuráival díszített modelleket. A kicsik körében népszerűek az állatos, virágos vagy autós minták is. Bármilyen vágya is legyen gyermekének – oldalainkon biztosan talál olyat, ami boldoggá teszi majd.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 11Következő
Peppa malac gyerek ovis hátizsák(5)
5 012 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!