Iskolatáska Reybag Spacecraft 5db. SZETT

Választ:
Mélység: 18 cm
Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Mira Office

Kapcsolódó termékek

Anatómikus kialakítású iskolatáska szett űr motívummal. Jól illeszkedik a min. 125 cm magasságú és hagyományos alkatú (nem túl keskeny vállú) gyermekek hátára.
A készlet egy táskából, tolltartóból, tornazsákból és egy azonos motívumú füzettartóból A4-es és A5--ös formátumban áll.
Az iskolatáska ergonómikus kialakítású és megerősített háttal, továbbá ergonómikus kialakítású és megerősített vállpántokkal rendelkezik. A táska nagy elválasztott belső rekesszel, fix tárolóhellyel füzetekhez és két oldalsó zsebbel rendelkezik.

A táskát kényelmesen lehet kézben tartani a műanyag erősítésű fogantyúnak köszönhetően, a két oldalsó zseb palack vagy más apró tárgy számára lesz megfelelő. Az iskolatáska minden oldalán biztonsági elemek találhatóak. A táska alja erős és tartós anyagból készült.

Áttekintés:

• stabil és tágas főzseb textil válaszfallal és belső cipzáras zsebbel
  • elosztott belső tér, a fő kamra része (pl. tízórai számára)
  • ergonomikus kialakítású hátrész, puha és légáteresztő párnázattal
  • párnázott és állítható vállpántok
  • állítható magasságú mellkaspánt sínen
  • fényvisszaverő elemek az iskolatáska minden oldalán
  • oldalsó cipzáras zsebek
  • megbízható csatzár fényvisszaverő elemmel
  • stabil alj a jobb stabilitás és a nedvesség és szennyeződés elleni védelem érdekében
  • praktikus fogantyú a kézben való hordozáshoz
  • a táska tetejében átlátszó fólia az órarendnek

Méretek: 37 x 30 x 17 cm
Súly: 1,12 kg
Térfogat: 25 l
Terhelhetőség: 8 kg

Tolltartó : egyszintes iskolai tolltartó, üres, 2 kihajtható füllel. Belül 27 gumihurok íróeszközökhöz és 3 szélesebb hurok egyéb tanszerekhez (radírgumi, vonalzó, hegyező). A szárnyakon átlátszó fólia az órarend számára. Méretek: 20,5 x 13,5 x 3,5 cm

Tornazsák : praktikus táska cipzáras zsebbel és hálós résszel a szellőzéshez, alkalmas papucsok vagy tornaruha tárolására. A húzózsinór meghúzásával könnyen zárható, amely vállpántként is szolgál. Méretek: 42 x 34 cm

Füzettartó box A4-es, A5-ös formátumban: Füzetbox füzetek, iratokhoz és egyéb iskolai felszerelésekhez. A box laminált, és gumiszalag segítségével szorosan lezárható.

Gyártó: MIRA OFFICE

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!