Mega buborékfújó 1 l + nagy gyűrű

Gyártó:Bubble Factory

Buborékfújó nagy buborékokhoz Megabublina - végre van egy működő buborékfúvó, amelyre támaszkodhat! A megabuborék az egyetlen buborékfújó a piacunkon, amellyel mindenki játékosan képes példátlan méretű buborékokat létrehozni, és még a különféle buborékingek és varázslatok miatt sem kell aggódnia. Az anyukák minden bizonnyal értékelni fogják azt a tényt, hogy a buborékfúvó nem foltozza be a ruháit vagy a bútorait, így nem kell tartania attól, hogy otthon használja. A buborékfúvó biztonságos és ártalmatlan, és megfelel az összes játékbiztonsági előírásnak.

FŐ ELŐNYÖK:

MINŐSÉGI GARANCIA - Kiállunk termékeink minőségéért, ezért garantálhatjuk termékeink 100% -os funkcionalitását és ezáltal az Ön elégedettségét. Ha úgy érzi, hogy valami teljesen baj van, vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi mindent azonnal megoldunk.

A nagy buborékok buborékfújóját Matěj Kodeš, egy professzionális buborékkészítő és sok buborékokkal rendelkező világrekord tulajdonosa javasolja.

FOLYATLAN - a padlón, a bútorokon, de főleg ruhákon (még esküvői ruhán sem! ??)

BIZTONSÁGOS, BIZTONSÁGOS, NEM TOXIKUS, STABIL - megfelel:

& nbsp; & nbsp; & nbsp; A játékokra vonatkozó, a 2009/48 / EK európai parlamenti és tanácsi irányelv szerinti követelmények megfelelnek a harmonizált játékbiztonsági előírásoknak
& nbsp; & nbsp; & nbsp; Az Európai Parlament és a Tanács 1907/2006 / EK rendelete (REACH)

UNIVERSAL - univerzális utántöltőként klasszikus kis, automatikus vagy esküvői buborékfújókhoz is.

Hasonló termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!