MFP Fox számtálca

Kapcsolódó termékek

OXY Sport Fox red tornazsák
Elérhetőség: 2 nap

Számtálca Róka motívummal. Ugyanebben a motívumban vannak ABC tábláink és füzetdobozok is! Az iskolatáblák nem hiányozhatnak egyetlen kis első osztályos diákból sem!

Ezeknek a lemezeknek köszönhetően a számjegyek nem vesznek el, és kis műanyag rekeszekben lesznek együtt. A táblák segítséget jelentenek az iskolában, de az otthoni gyakorlás során is. A tábla belsejében 20 zseb található.

Nem tartalmaz ftalátokat.

Hasonló termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!