Pamut szatén digital ágynemű Matějovský Aurora borealis

Kapcsolódó termékek

Matějovský jersey lepedő Natur 100x200
Elérhetőség: 2 nap

Az Aurora borealis ágynemű első pillantásra lenyűgöz. A téli táj egyedülálló kezelése élénk színekben besugárzott tónusokkal minden modern hálószoba domináns jellemzőjévé válik. Ágyneműt kínálunk pamut szatén digitális anyagból. A legmodernebb digitális nyomtatás biztosítja a nagy pontosságú részleteket. Az ágynemű motívuma mindkét oldalon ugyanaz, a zárást kényelmes cipzár segíti. 40/40 cm méretű kispárnákat is kínálunk, szintén pamutszaténból gyártjuk és digitálisan nyomtatunk, a kialakítás megfelel az ágynemű melletti fotón lévő párnáknak.

Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?