PopSockets PopWallet + Gyümölcssaláta, kártya / névjegykártya tartó stb. + PopGrip Gen.2

Gyártó:Hama
Kimegy, és nem akarja magával hordni egy pénztárcáját vagy hátizsákját, de csak a legfontosabb? Vegye ki a mobiltelefonját, ragasszon rá egy PopWallet + tokot, helyezze be a fizetési kártyát, az igazolványt vagy a járművezetői engedélyt, vagy valamilyen készpénzt, és elmehet. A PopWallet + egy divatos eset, amely nem zavarja, ugyanakkor nem felejti el és el sem veszíti el sehol, mert telefonja mindig kéznél van. Beépített PopSockets PopGrip 2. generációval rendelkezik, így a csúcsot a hangulatának megfelelően megváltoztathatja. Egyszerű, könnyű, divatos és praktikus. Csak nagyon jó!

Értesítés:
KAPCSOLATOS CSAK A NAGY KERETES FELÜLETEKHEZ.
Nem tapad az Apple iPhone 11 Pro és az Apple iPhone 11 Pro Max készülékhez, hacsak nem megfelelő esetben. Ragaszkodik az Apple iPhone 11-hez.

- fizetési / hitelkártya-eset, személyi igazolvány / jogosítvány, névjegykártyák, bankjegyek
- Könnyű rögzítés a telefonhoz és könnyű eltávolítás a telefonról
- vékony kialakítás
- biztonságosan tart 3 fizetési / hitelkártyát vagy 6 névjegykártyát (a névjegykártya vastagságától függően); ideális lekerekített sarkokkal rendelkező névjegykártyákhoz
- vezeték nélküli töltés lehetséges a tok eltávolítása után (nyomja meg a bal felső sarkot és csúsztassa jobbra)
- a csomag tartalmaz egy közvetlenül a telefonhoz ragasztható matricát, amelynek üveg hátul van (először ragaszt egy matricát a telefonra, majd ráteszi a PopWallet tokját); ha a matrica nincs a csomagban, akkor a PopWallet tokját új, továbbfejlesztett technológiával ragasztóval látják el, és a matricara már nincs szükség
- Az integrált PopGrip biztonságos és szilárd markolatot kínál, így kézzel írhat, vagy jobb fényképeket készíthet, ugyanakkor a teteje egyszerű eltávolításának (nyomtatás és fordítás) köszönhetően megváltoztathatja a rajzolatát hangulat, ruházat szerint, vagy csak úgy, hogy ne szokatlan
- méretek: 5,8 x 9 x 1,1 * cm (* amikor a PopGripre kattintanak)
- anyag: műanyag
- szín / kialakítás: tok: gyümölcs pasztell zöld alapon, popsocket: citrom

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!