Step by Step Touch iskolatáskák a Hamától Fairies

A Step by Step a Hama vállalat által gyártott iskolatáskák termékcsaládja. Olyan stabil, robusztus iskolatáskákról van szó, amelyek a legnagyobb terhelést is kibírják. Eberhard Faber ceruzákkal töltött tolltartót, hengeres tolltartót, tornazsákot és pénztárcát tartalmazó szettben kaphatók. Magas minőségű kidolgozásuknak köszönhetően rendszerint az egész alsó tagozaton keresztül kísérik a gyermeket, német AGR tanúsítvánnyal rendelkeznek. Nagyobb növésű kisiskolásoknak javasoltak.
A Step by Step Touch magassága 37 cm, kényelmes párnázással és olyan kiegészítőkkel ellátott, mint a behúzható hevederek és csúszkás mellkai öv, fém zár, valamint tízóraira alkalmas hőszigetelt zseb.
A Hama Step by Step Touch 2 1,5 cm-rel magasabb, épp olyan kényelmes és egészséges viselést tesz lehetővé, mint a Touch változat. Ezen felül Fidlock mágneses zárral is rendelkezik.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Fairies
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!