Vörös panda zooted

A termék kódja:00861920
Anyag:Műanyag

A vörös panda egyedülálló emlős, amely Kelet-Ázsia hegyvidéki régióiban él, különösen Kínában, Nepálban és Tibetben. Híres jellegzetes színezéséről - vörösesbarna bundáról, ellentétben fehér arcával és fülével. Ezek a gyönyörű állatok kicsiek és karcsú testük van, ami lehetővé teszi számukra, hogy sűrű hegyvidéki erdőkben gyengéden mozogjanak. A vörös pandák alkalmazkodnak az élethez a fák tetején, ahol idejük nagy részét töltik. Főként éjszakai lények, amelyek főleg bambuszból táplálkoznak, étrendjük 95% -a különböző típusú bambuszból áll. Ez a bambusz alacsony tápanyagtartalmú, ezért a pandáknak nagy mennyiséget kell enniük, hogy elegendő energiát biztosítsanak. A bambusz mellett a vörös pandák gyümölcsöket, rovarokat, tojásokat és kis emlősöket is fogyaszthatnak. A vörös panda veszélyeztetett faj, elsősorban az élőhelyek elvesztése és az erdőirtás miatt. Emellett veszélyeztetik őket az illegális vadászat és a szőrme kereskedelme. A vörös pandák védelme kulcsfontosságú a biológiai sokféleség és az ökoszisztémák megőrzéséhez, amelyben élnek.

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!