Coocazoo hátizsákok a Hamától világoskék

A Coocazoo a német Hama cég újrahasznosított anyagokból készült, kiváló minőségű iskolai és diákhátizsákjai. Ugyanolyan mintázatú kiegészítők közül választhatnak hozzájuk, mint például tolltartók, pénztárcák és sporttáskák. A menő modellek és minták választéka még a legigényesebb vásárlókat is kielégíti.
A hosszú évek óta jól fogyó JobJobber, RayDay és CarryLarry2, amelyekben nincs visszacsúsztatható rendszer, már csak elkeltek, és nem váltják őket új modellek.
Ezzel szemben a ScaleRale-t 2022-re a Coocazoo MATE, JOKER és PORTER modellek váltották fel.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
világoskék
Oldal 1 z 1
Coocazoo RayDay termékcsalád már 3. - 4. osztályos tanulók számára is alkalmas. Nagyon kényelmes viselést biztosít. Behúzható hevederekkel és csúszkás mellkasi pánttal, oldalsó pántokkal és derékövvel ellátott. A hátizsák elülső oldalán fényvisszaverő mintával ellátott pánt található, amelyre lámpa rögzíthető.
A CarryLarry2 felső tagozatosoknak alkalmas hátizsák sporttevékenységekhez és iskolába egyaránt megfelelő. Elülső oldalán lévő tépőzáras pántjának köszönhetően eredeti, a pánt segítségével pulóver és gördeszka egyaránt rögzíthető a hátizsákhoz. A RayDay-hez hasonló kiegészítőkkel rendelkezik, kivéve a behúzható hevedereket.
A JobJobber2 modell felső tagozatosoknak alkalmas, 1 cm-rel magasabb, mint a CarryLarry modell. A kiváló minőségű anyagok és kivitel ismét hosszú élettartamot garantálnak. Súlya csupán 1 kg. Behúzható hevederekkel és csúszkás mellkasi övvel, oldalsó pántokkal, valamint egyszerű derékövvel rendelkezik.
ScaleRale AGR tanúsítvánnyal büszkélkedhet, felső tagozotasoknak javasolt. A német AGR tanúsítvány megfelelő ergonómiájú hátrészről tanúskodik. A párnázott vállpántok magassága és hossza állítható, a táska így garantálja a gyermek hátának egészséges fejlődését. Az alacsonyabb modellekkel ellentétben a deréköv párnázott. Behúzható hevederekkel és csúszkás mellkasi övvel szintén rendelkezik. A vállpántok magassága a táska viselése közben is teljes mértékig állítható - mindez az egyedi szerkezetnek köszönhető, amelyet az alábbi ábrán is megtekinthet. Súlya 1200 g.

TIPPÜNK! A ScaleRale termékcsalád megvásárlását 140 cm-es gyermekeknek, valamint olyan szülőknek ajánljuk, akik szeretnék, ha a táska együtt nőne gyermekükkel. Ennél a magsságnál a magasabb ár és a magasabb súly mellett is megéri egy ilyen modell beszerzése.

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!