Gyermek takarók, hálózsákok pillangó

Minőségi gyapjú pokrócokat kínálunk a kisgyerekek, de a nagyobb iskolások számára is. Mindegyik olyan divatos motívummal kiegészített, mint a gyermek ágyneműk. Olyan licenc termékekről van szó, mint például Jégvarázs, Peppa Pig, Mancs őrjárat vagy a Fortnite. Ezen felül ágytakarókat is kínálunk, sőt, kínálatunkban hátizsákok is találhatóak 10 éves korig.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
pillangó
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!