Logikai és oktatójátékok gyerekeknek Mindok

Az oktatójátékok nem csupán a lelkes matematikusoknak és fizikusoknak szólnak. Számos oktatási lehetőséget biztosítanak történelem, sport, földrajz és csillagászat terén. A gyerekeknek szélesíteni kell a tudás spektrumát, hogy kialakíthassák saját véleményüket a körülöttük lévő életről. Az Alexander vagy a Trefl márkák termékei ideálisak óvodások és kisiskolások számára.

A logikai játékokat a legkisebb óvodásoknak is csak ajánlani tudjuk. Megdolgoztatják agyukat és és szilárd alapot hoznak létre a további tanuláshoz. A logikai gondolkodás nem csak az iskolában, hanem a mindennapi életben, az interperszonális kapcsolatok kialakítása során is segítségükre lesz. A logikai játékokon felül kínálatunkban fejtörőket is talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Mindok
Oldal 1 z 1
Kastély lépcsők
14 898 Ft
Raktáron
Mindok
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!