Perselyek gyerekeknek egyszarvúak

Ahhoz, hogy gyermekeinket felelősségteljességre neveljük, fontos, hogy megtanítsuk nekik, hogy értékeljék a pénzt, valamint azt, hogy hogyan gazdálkodjanak vele. Hogyan is kezdhetnénk jobban, mint egy hagyományos persellyel? A gyermekek apránként gyűjthetik bele a pénzt, majd vígan elkölthetik azt a boltban egy csomag cukorkára vagy kedvenc babájukra! Számos típus közül választhat: zárral ellátott vagy zár nélkül, hagyományos vagy licensz motívumú perselyeket talál a kínálatban. A gyermekek spórolhatnak a Kisvakonddal vagy állatkás motívumokkal. Már a legkisebb kortól ajánljuk a persely beszerzését gyerekeknek!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
egyszarvúak
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!